VERSELE-LAGA OPTI LIFE - střední a velká plemena (pro citlivé psy) 12,5kg

Vyvážené krmivo pro citlivé psy - jehněčí - středně velká a velká plemena

Receptura krmiva Opti Life Adult Digestion Medium & Maxi pro středně velká a velká plemena (> 10 kg) je perfektně nutričně vyvážená, založená na jehněčím mase a rýži a je mimořádně vhodná pro psy s citlivým trávicím systémem.

  • Jedinečná receptura: bez lepku, 73 % bílkovin je živočišného původu - pro zdravé trávení a správnou stolici
  • Ideální pro citlivý trávicí systém (potravinové intolerance) nebo jako krmivo na zotavení po nemoci
  • S přidaným taurinem na podporu funkce srdce

SLOŽENÍ

OPTI LIFE LAMB 73%

73 % použitých bílkovin je živočišného původu, což v kombinaci s rýží zajišťuje zdravé trávení a správnou konzistenci stolice. Velmi chutné složení neobsahuje žádný lepek, je tedy bez pšenice či kukuřice. Tím se snižuje riziko potravinových alergií a nesnášenlivostí.

OPTI DIGEST

Zdravá střevní mikroflóra je základem optimálního trávení. Pro podporu zdravé střevní mikroflóry byly přidány FOS a MOS.

OPTI CARE

Pokud má váš čtyřnohý přítel prožít dobrý aktivní život, je nesmírně důležité správně podporovat funkci jeho srdce. Proto jsme přidali taurin.

SLOŽENÍ

jehněčí (sušené, 25%), rýže (25%), rýžová mouka, živočišné tuky, rostlinná vlákna (celulóza 4%, cukrovarské řízky 1%), losos, lněné semeno, pivovarské kvasnice, lososový olej, minerální látky, FOS (0,1%), MOS (0,1%), lecitin, mořské řasy (Ascophyllum nodosum), glukosamin 500 mg/kg, rozmarýna (14 mg/kg), měsíček, zelený čaj (10 mg/kg)

skladem

1 259,00 Kč